Yüksek Hızlı Bağlantı

Almanya lokasyonlu sunucu paketlerimizin tamamında 1 Gbps bağlantı sunuyor ve siz değerli müşterilerimizi bu hızlı servisi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

7/24 Monitör

Almanya lokasyonlu sunucularımızıda 7/24 saat monitör ediyor, Bu sayede oluşabilecek kesintilerde firmamız tarafından anında müdahale edilebiliyoruz.

Hızlı Kurulum

Siparişini vermiş olduğunuz Almanya lokasyonlu sunucuları mesai saatlerinde 2 saat gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz.

Bilgilendirme;

  • Almanya lokasyon dedicated sunucularda ip ücretleri paket şeklindedir, 6 ip’ye kadar adet fiyatı aylık 2 Euro + KDV Şeklindedir.
  • 6 Adet ip sonrası alımlar paket haline girmekte ve paket halinde olduğu için fiyatı değişmektedir. 254 adete kadar alım yapılabilir. Güncel fiyatı sipariş esnasında görebilirsiniz.
  • AKK paket çeşitlerine göre 20 ila 30TB olarak değişmektedir. Bant genişliği dolum sonrası hizmet başlangıç tarihine kadar 10Mbps olarak sınırlandırılır. Hız düşüklüğü yaşamamak için her 1 TB İçin 1.5 Euro + Kdv ücret ile 1 Gbps bağlantı kullanımına devam edilebilir.
  • Almanya Lokasyon Sunucularda güncel euro kurula göre fiyat değişiklik gösterebilir.

© 2008 - 2022 - Birdamla Bilişim ve Telekomünikasyon Ltd.Şti.